Nebojujte se zákony a slaďte práci s rodinou. Příručka pro rodiče 2015

Nebojujte se zákony a slaďte práci s rodinou. Příručka pro rodiče 2015

Převzato z: http://www.aperio.cz/621/nebojujte-se-zakony-a-sladte-praci-s-rodinou-prirucka-pro-rodice-2015

Srozumitelný přehled informací vám pomůže řešit situace, které s sebou rodičovství přináší – zaměstnávání těhotných žen a rodičů, vyřizování dávek státní sociální podpory, daňové úlevy pro rodiny s dětmi, rodičovství v souvislosti s podnikáním (SVČ) a podobně. Nezapomněli jsme ani na stručné shrnutí pro sólo rodiče a otce. Vše doprovázejí příklady, vzory žádostí, užitečné kontakty, odkazy a další tipy.

Samostatnou kapitolu tvoří téma Slaďování práce a rodiny v otázkách a odpovědích. Pomůže vám zamyslet se nad tím, co dělat, aby se vám dařilo lépe skloubit rodinu s prací i s vlastními potřebami k větší spokojenosti všech stran.

Letos poprvé zařazujeme do příručky informační rozcestník v anglickém jazyce. Pokud máte mezi svými přáteli či známými rodiče-cizince, můžete jim informace předat nebo je na ně upozornit.

Doufáme, že se vám příručka stane užitečným průvodcem a ušetří vám čas a cennou energii, kterou budete moci věnovat sobě a svým blízkým.

Uvítáme vaše komentáře a náměty, které využijeme při našich vzdělávacích a informačních službách pro rodiče a při přípravě dalšího vydání této příručky. Pište nám na aperio@aperio.cz.

Při řešení vaší konkrétní rodičovské situace můžete také využít služeb naší bezplatné webové poradny pro rodiče, www.aperio.cz/poradna, případně navštívit některý z našich specializovaných seminářů.

Vaše APERIO     
www.aperio.cz

Informační bulletin

Pravidelný bulletin se souhrnem zajímavostí a informací z oblasti rodiny
Chci se odhlásit z odběru

Probíhá anketa

Myslíte si, že město České Budějovice je přátelské rodině?

V rámci článku: O projektu

Hlasovat