Šikulky vloni bodovaly !!

2,5 km od centra Českých Budějovic, na Rudolfovské ulici se nachází zajímavé zařízení, kde se stále něco nového děje. Navštěvují ho převážně rodiče s dětmi, ale nenudí se tam ani samotní dospělí. Jeho výhodná poloha, několik linek MHD v dosahu a vlastní velké parkoviště zajišťují bezproblémovou dostupnost a možnost parkování návštěvníků.

Mnozí už jistě vědí o kom je řeč. Baby centrum Šikulka, mimo spousty jiných aktivit a akcí, které nabízí, také vychovává malé nadějné sportovce, hlavně v oblasti vodních sportů. Děti tam mohou v prostorné vaně a následně ve speciálním bazénu, který splňuje přísné hygienické normy pro návštěvy nejmenších dětí, dovádět v teplé a nezávadné vodě již od 2 měsíců věku. Po krůčcích a hravou formou se mohou od malička připravovat na sportovní kariéru plavců, nebo akvabel. Tato příprava nejenom ve vodě, ale i na suchu v tělocvičně, která je také součástí centra, již přináší výsledky v podobě úspěchů malých akvabelek i plavců.

V loňském roce přivezli plavci z celorepublikových závodů v Praze, pořádaných Aliancí plavání dětí, krásné dvě zlaté a dvě bronzové medaile. Ani družstva akvabelek nezůstala pozadu a z celorepublikového klání v Táboře byla zlatá medaile a další umístění na předních příčkách žebříčku. Malým sportovcům srdečně blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěchů.

Závody - Aliance

Závody akvabely

Informační bulletin

Pravidelný bulletin se souhrnem zajímavostí a informací z oblasti rodiny
Chci se odhlásit z odběru

Probíhá anketa

Myslíte si, že město České Budějovice je přátelské rodině?

V rámci článku: O projektu

Hlasovat