Dětská skupina Sedmikráska se představuje

Jsme miniškolička – oficiálně dětská skupina podpořená z Ministerstva práce a soc. věcí, s celoročním provozem pro děti od cca 1,5 do 5 let.

S láskou pečujeme o děti, které rodiče potřebují pohlídat pravidelně nebo pouze určité dny či hodiny v týdnu. Nezkoumáme, zda jsou maminky na rodičovské dovolené, zda si potřebují pouze dojít k lékaři či ke kadeřníkovi. Pomáháme jim řešit jejich volný čas. Z tohoto důvodu nemáme na děti žádné speciální požadavky, (dítě nemusí být bez plen, nemusí se sa mo naj&i acute;st, samo se obléct, atd. Doporučujeme nejkratší dobu pobytu 3 hodiny. Možnost docházení dětí denně, nebo dle potřeby jen určité dny, hodiny v týdnu.

Naší výhodou je velmi pěkné, zrenovované prostředí i bohatá okolní zeleň. Sídlíme na poliklinice Máj v ulici Dr. Bureše, České Budějovice (výpadovka na Žabovřesky), máme samostatné prostory s vlastním vchodem. Ze stěn naší miniškoličky se na nás usmívá náš maskot Sedmikráska, která nám pomáhá navodit příjemnou atmosféru. V n eposledn í řadě k ní přispívají i obě chůvy – tety, které mají s prací s dětmi dlouholeté zkušenosti.

Rodičům nabízíme parkování přímo před naší miniškoličkou a díky nově vybudované spojce i velmi dobrou dostupnost.

Školkovné činí 1.500 Kč za měsíc, v ceně jsou obsaženy svačinky. Při sociálních problémech mohou rodiče žádat o slevu, max.50%.

Další informace je možno nalézt na www.detskeskupiny.eu

Informační bulletin

Pravidelný bulletin se souhrnem zajímavostí a informací z oblasti rodiny
Chci se odhlásit z odběru

Probíhá anketa

Myslíte si, že město České Budějovice je přátelské rodině?

V rámci článku: O projektu

Hlasovat